Alternativa Nema Alternativu – Izvještaj

Nadamo se da ste uživali na Alternativa Nema Alternativu koncertu. Donosimo vam nekoliko fotkica i video isječke s koncerta u Kistanjama, uz još jednu veliku zahvalu domaćinima, izvođačima i prekrasnoj publici koja je došla iz Knina, Zagreba, Kistanja, Benkovca, Zadra, Šibenika, Splita! U nastavku prenosimo i mini-recenziju jedne naše vjerne posjetiteljice:

Alternativa

Rasplesana publika u Kistanjama

Sinoć u Kistanjama toliko pozitivne energije, toliko dragih ljudi, toliko zagrljaja i osmijeha, pjesme i plesa. Vožnja busom do odredišta podsjetila me na ekskurziju, evo osmijeh mi je i sad na licu kad se sjetim. U Domu kulture Kistanje koji izgleda kao crkvica održao se koncert za srce i dušu (i nogice za ples). Klapa Zvono iz Kistanja nakon svake pjesme dobila je ovacije publike, bila je to ljubav na prvi zvuk. Bend Kazan iz Zagreba etno zvukom rasplesao je i one koji inače ne doživljavaju takvu vrstu glazbe. A onda dar za kraj Antenat, po meni među najboljim bendovima kod nas. To je onaj trenutak kad se želiš progurati u prvi red iako je iza puno bolje za plesati, ali vuče te njihova energija kao magnet. Hvala Jug! Hvala svim ljudima koji su sinoć bili u Kistanjama i bili dio tog malog svijeta. Ljubav nema alternativu. Vrijeme je povoljno ima nas dovoljno!

Ne zaboravite nas pratiti na Facebook i YouTube stranicama udruge za sva najnovija događanja!