Svirka je u petak – Dunjaluk

Club A3, Tomislavova 85, Knin

Nakon više od 6 mjeseci, vraćamo se svirkama!!!
    U petak 14.05. u voćnjaku iza kluba A3 održat će se koncert etno dua pod nazivom ”Dunjaluk”.
    Budući da je broj posjetitelja ograničen, na dan koncerta nema prodaje ulaznica, a ulaznice možete nabaviti svaki dan od ponedjeljka iza 15:00h za šankom Caffe Bara A3 po cijeni od 20 kn.
    Evo i nešto više o sastavu:
    Iako je Dunjaluk novo ime na domaćoj world music sceni, ali iza kojeg stoje dobro poznati glazbenici – Dunja Bahtijarević (Kazan, Mimika, Chant Électronique) i Luka Čapeta (MILK, Mary May, Duetto Chapetlewsky). Njih dvoje svoj su novi projekt Dunjaluk pripremali mjesecima, a napokon je sve ugledalo svjetlo dana.
    A što svira Dunjaluk? Najbolje sami sebe opisuju: “Dunjaluk svira sevdalinke ispočetka, kao da su nove. Zanima nas kako možemo obući pjesmu kad ostane gola, kad s nje svučemo slojeve kafane i estrade. Dunja traži sebe u sevdahu, a Luka sevdah u sebi. Proces je eksperiment, a ono sto nastaje još nema imena.”
    Pogledajte djelić Dunjaluk koncerta na terasi Močvare: https://www.facebook.com/izvorista/videos/2691246981198244/
    Vidimo se!