Koncert: Barbara Munjas

U subotu 11.09. po 3. put nam se vraća talentirana kantautorica Barbara Munjas!
Babara Munjas istarska je glazbenica koja nakon epizode s “Gustafima” svoj autorski glazbeni put započinje s bendom “Barbari”. Nakon dva uspješna albuma s Barbarima okreće se solo karijeri. Javnosti predstavlja tri nove pjesme na engleskom jeziku u periodu od godinu dana, “Men”, “Right place and right time” i “Product of your ego”. U protekloj godini izdaje singl “Gone back” u kompilaciji kantautorica Femme Nouvelle za izdavačku kuću Aquarius Records. Singl je među publikom prošao sjajno te je s njim osvojila nagradu za pjesmu godine na portalu Muzika.hr te nagradu AMVA za najbolji indie spot u regionalnim okvirima. Nalazi se u jako kreativnom zamahu te je ove godine u nastavku suradnje s Aquariusom već izdala dva nova i uspješna singla, “Laž na laž” i “Like I Wanted”. Barbara je pretprošle godine održala preko 40 koncerata diljem regije, a 2019. je uspješno zaključila nastupom u Berlinu.
Poslušajte Barbaru Munjas na youtube-u: https://www.youtube.com/watch?v=SdqtoahTtoY
Ulaznice se mogu nabaviti za šankom po cijeni od 30 kn.

0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *