Koncert: Đutko i Plodovi zemlje

U petak 08.10. po drugi put nam se vraćaju Đutko i Plodovi Zemlje!
Svi se dobro sjećamo spektakla prošlog puta koji su nam priredili Đutko i njegovi podanici, stoga sigurno znate da se ovo ne propušta!
Koncert počinje u 20:30, a karte su u pretprodaji po cijeni od 30 kn!
Iz pepela životinje koja je nekoć živjela na obroncima Moslavačke gore, ponovo je rođena zvijer zvana Đutko.
Tomislav Đudarić dobro je poznata ličnost na alternativnoj glazbenoj sceni kao osnivač etno-rock benda Rusti, anti-umjetnik naziva Clouie te kao bivši gitarist benda Svemirko. U periodu od posljednjih godinu i nešto malo više dana, Đudarić umirovljuje svoje prethodne glazbene projekte te započinje raditi na njemu potpuno atipičnim pjesmama za svoj prvi i pravi album u životu. Distorzije zamjenjuje čistim i mekanim zvukovima, prvi put u ruke uzima sintesajzere. a prolazivši kroz krizu, kako osobnog tako i glazbenog identiteta, dolazi do vedrih i pitkih melodija pop žanra i pritome stvara vlastite inačice – agro, etno i turbo pop glazbu.
Đutka na koncertima prati njegov ultimativni bend „Plodovi Zemlje“ kojeg čine:
Borna Jambrošić – bas gitara
Laura Tandarić – bubanj, prateći vokali
Krešimir Ćurić – gitara, prateći vokali
Anton Weisz – sintisajzeri
Evo kakav su nam spektakl priredili Đutko i Plodovi zemlje prije nešto više od godine dana: https://www.youtube.com/watch?v=bPa2CQ08iu8

 

0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *