Žestoki slovenski electro-rock trio Kontradikshn u subotu stiže u A3

Volite The Prodigy? The Chemical Brothers možda? Ili pak Laibach? Onda svakako rezervirajte subotu 28.10. za odličan live nastup žestokog slovenskog benda – Kontradikshn u cafe baru A3. Ovaj osebujni trio stiže iz Brezica, a glazba koju sviraju i izvode uživo je spoj žestokih gitarskih riffova i elektroničkog backgrounda koji vješto zadire u sfere drum’n’bass-a, breakbeat-a i synth punk-a. Oformljeni su već davne 2012. godine i iza sebe imaju dva solo izdanja: Anatomy EP iz 2014. te Reframing album kojeg su izbacili vani prošle godine.

Osim koncerata u Sloveniji, Kontradikshn je već svirao kod nas u Hrvatskoj (ovogodišnji Regius festival) a svakako vrijedi izdvojiti i nastupe u Mađarskoj, Slovačkoj, Češkoj Republici, Austriji, Bosni i Hercegovini, Srbiji, Poljskoj, Makedoniji i Crnoj Gori. Kontradikshn su: Petar Stojanović (vokali, gitara, synth), Matej Plešej (gitara, synth) i Anže Kump (bubanj).

Koncert u organizaciji udruge Atribut počinje u 21:00h, a upad je 20kn. Vidimo se!

Pratite Kontradikshn na Bandcampu i Facebooku.

Poslušajte Kontradikshn – Memory Dump na YouTubeu.

Plakat:

Plakat - Kontradikshn