Stiže nam Chui

Ovu subotu (05.05.) smo pripremili pravu koncertnu poslasticu u cafe baru A3 za sve ljubitelje jazz zvuka, pošto nam stižu – Chui. Koncert organizira udruga Atribut. Upad je 20kn a početak u 21:30h.

Chui su novi i nadolazeći mladi kvartet iz Hrvatske koji je razvio vlastiti i jedinstveni doživljaj jazza. Njihova moćna mješavina plesnih klubskih ritmova, jazz vokabulara, turbo napunjena jazz-rock fuzijom i beskompromisna predanost grooveu prožima njihov prvi album od početka do kraja. Krajem 2013. godine Dancing Bear Records objavio je njihov drugi album, a krajem 2015. godine i njihov treći album pod nazivom „Third sun from the stone“ koji je ušao u konkurenciju najboljih hrvatskih albuma te godine. Zapažena je njihova suradnja sa legendarnom Josipom Lisac u pjesmi „Tebi putujem“. Konačno, 2017. godine izlazi njihov hvaljeni live album „Chui ovu glazbu“ koji je snimljen u suradnji s Jazz orkestrom Hrvatske Radiotelevizije. Postava benda: Toni Starešinić – klavijature & elektronika, Vojkan Jocić – sax & elektronika, Ivan Levačić – bubnjevi, Konrad Lovrenčić – bas i elektronika.

Plakat: