Svirka je u petak – Ogenj

Dvostruki dobitnici Porin nagrade ”Ogenj” vraća nam se po 3. put u petak 22.09.!
Ogenj – podravski beskompromisni mješanci s minimalnom dozom konformizma i puni energije koju daruju na svakom svojem susretu i koncertu.
Glazbu koju Ogenj stvara jest miks čistog rock’n’rolla s primjesama punka, te je sve obogaćeno pitkom lirikom na kajkavskom. Uz standardne instrumente jednog punk rock benda, tu su još tamburica te ponekad violina. Poneki ih uspoređuju s domaćim Flogging Molly, dok nisu ni daleko od Mumford and the Sons-a. Balade, poskočice, poguranci, doskočice, zborna pjevanja, prštenje energije, znoj i suze dio su svakog performansa Ognja.
Pravo i pravica uz natruhe milosrđa nova su doza kojom vas Ogenj zapljuskuje. Taj dravski val s podravske ravnice ne miruje i ne spava, punkerske duše u celofanu tradiciji daju vam iskreni, energični poklon. Nakon koncerta ovog benda, nitko više ne ostaje ravnodušan. Live nastupi najjača su karika u glazbenom show bizzu Ognja.
Poslušajte Ogenj na Youtube-u: https://www.youtube.com/watch?v=8GqMZ0JmbNY…
Koncert počinje u 21:00 a ulaz je 5€
Vidimo se!

0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *