Svirka je u petak – Tight Grips

Stiže ljetno vrijeme, tako da u petak 27.05. imamo posljednju svirku unutar A3 u idućih nekoliko mjeseci, a stiže nam fantastični rock trio ”Tight Grips”
Koncert počinje u 21:00h a ulaz je 20 kn.
Evo i nešto više o bendu:
Tight Grips je trio koji 8 godina aktivno kroji svoj zvuk u mulju, ali i na pozornicama. Zadnjih godina to je tamniji eksperimentalni zvuk mono-syntha popraćen na momente etno i heavy elementima. Bend je nastupao na mnoštvu regionalnih festivala, ali se otisnuo i na mini turneju u Engleskoj. Za svoje nastupe, ali i studijski rad, trojac je zaprimio i nekoliko manjih glazbenih nagrada u proteklim godinama. Uz dosad dva vlastita izdanja “Storyline” te “Move Along”, bend priprema i treće koje bi trebalo biti dostupno već ove godine. Zadnje nastupe benda karakterizira eksplozivnost blues/rock, gotovo grunge seta, isprepletenog eksperimentalnim momentima. Setovi su prepuni novog materijala pa se isti može tako čuti prije nego li dospije u vode interneta kao konkretno izdanje.
Poslušajte Tight Grips na youtube-u: https://www.youtube.com/watch?v=Pi7riftBwNQ

0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *