Svirka je u petak: Terminator i Blizter – Proslava 7. rođendana Udruge Atribut

U petak 17.05. pozivamo Vas na proslavu 7. rođendana Udruge Atribut uz bend ”Terminator” i kninski bend ”Blizter” koji je nastao pohađanjem glazbenih radionica udruge Atribut.
Blizter će nastupiti kao predgrupa Terminatoru, a izvest će obrade poznatih rock hitova za koje ste sigurno čuli!
Terminator je rock bend osnovan 2017. godine. U tako “kratkom” postojanju, treba izdvojiti koncert na Wembleyu, sviranje kao predgrupa Foo Fightersima, glazbena suradnja s Jackom Whiteom, dogovaranje turneje s Depeche Modeom i Peppersima, te svirka u Vintageu subotom. To su sve stvari o kojima terminator sanja. Glazbeni izričaj im je zato kompatibilan s gore navedenim izvođačima kako bi lakše ostvarili svoje snove. Album prvijenac imena ”Ovo nije raj” izašao je krajem 2020. godine, a 2023. objavili su svoj drugi studijski uradak ”Glad”. U Hard Placeu, Terminator će predstaviti pjesme sa svog prvog i drugog albuma.
Terminator je nastupio kod nas 2022. godine i ne sumnjamo da će biti dobra atmosfera kao i prvi put!
Poslušajte Terminator na yotube-u: https://www.youtube.com/watch?v=bAQrQBGH4Iw…
Vidimo se 17.05. na proslavi 7. rođendana udruge Atribut!

0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *