Prvi dio 16. GRR Festa uz Ministrante i DJD-Gree

Pozivamo Vas na prvi dio 16. GRR Festa koji će se održati 30.03.2024. u klubu A3, nastupit će riječki rock sastav ”Ministranti”, a nakon njih rasplesat će nas DJ D-Gree!
Ministranti:
Ministranti su riječki bend koji je nastao u vrijeme društvene i medijske histerije oko lockdowna te potpune društvene i medijske rezignacije oko rock’n’roll glazbe. Donose deset pjesama na albumu prvijencu “Rock je mrtav” u suizdanju Izvanrednog Diskografa i Mudrog Brka. Glazbu i tekstove albuma potpisuje Dražen Baljak, osim u pjesmi “Minuta” čiji je autor glazbe Vedran Vučković, dok su aranžmani djelo cijelog benda. Snimatelj i producent albuma snimljenog u GIS studiju je Matej Zec. Jedan od najboljih ovogodišnjih dizajnova omota osmislili su Tomislav Matić i Stipe Strika iz riječkog Yan Kamov Graphic Design. U međuvremenu su koncertno nastupali, objavili tri singla te live izvedbe pjesama u sklopu hvaljenog koncertnog serijala “Izvanredne sjednice” snimljenih na začudnoj lokaciji Baptističke crkve u Rijeci. Album na vinilu se očekuje na ljeto 2023. godine. Osvojili su nagradu Ri Rock za Ri Rock album 2022. godine.
Nije rock mrtav, a neće ni biti dok ima bendova kao što su riječki Ministranti!
DJ D-Gree:
Leo Hekman a.k.a. D-Gree, resident DJ zagrebačkog FunkCluba poznat je po svojim Afrobeat – Soul – Funk večerima
pod nazivom FOUNKE NASTAY. Član je Hrvatske Funk delegacije koja okuplja 16 DJ-a iz Hrvatske s ciljem promocije
starih stilova, te modernih izvođača pod njihovim utjecajem.
Rasplesao nas je prošle godine, a ne sumnjamo da će i ove!
Početak u 21:30, a ulaz je 8€
Vidimo se!

0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *